-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бланк форми № 1-ОМК – Особисті медичні книжки; бланк форми №100-2/о – Довідка про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин; бланк форми №083/о – Медичні довідки водія щодо придатності керування транспортним засобом; бланк форми №127/о – Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (ДК 021:2015 – 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-012608-a
Завершена
518 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3409efd336454806bca595c8fc0fa768
Внутрішній номер закупівлі:
27132671
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-012608-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ващук Лариса Василівна 380432652265 cmdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
518 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 15:25 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 15:25 - 25.11.2025 10:00
Аукціон:
з 26.11.2025 13:07
Період кваліфікації:
25.11.2025 10:00 - 26.11.2025 10:10
Період завантаження договору:
02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴518 000.00 Бланк форми № 1-ОМК – Особисті медичні книжки; бланк форми №100-2/о – Довідка про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин; бланк форми №083/о – Медичні довідки водія щодо придатності керування транспортним засобом; бланк форми №127/о – Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (ДК 021:2015 – 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)