• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради

Завершена

386 750.00 UAH без ПДВ
Номер: 8787bd5ad7bf49faa6568d81bcd162eb
Внутрішній номер закупівлі: 27130485
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-14-010421-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Базюк +380993777176 zch17if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-11-03-011294-a
Очікувана вартість: 386 750.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 7735 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ІМ.В.СТЕФАНИКА, будинок 16А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МУХІНА ОКСАНА ВАСИЛІВНА
Ціна пропозиції 386 750.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2025 14:25
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 770bcacba0c64cd2a3022d938b5260a3
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-14-010421-a-b1
Постачальник: МУХІНА ОКСАНА ВАСИЛІВНА
Номер договору: 30
Сума договору: 267 960.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 14.11.2025 14:19
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 30.pdf
pdf
Додаткова угода №1 до договору 30.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s