• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Захват, платформа електровізок

Завершена

369 691.00 UAH з ПДВ
Номер: 8a760ce3b42b418cbc325973d811457d
Внутрішній номер закупівлі: 27121976
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-14-001879-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 369 691.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.11.2025 09:55 - 21.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2025 09:55 - 24.11.2025 10:00
Аукціон: з 25.11.2025 12:25
Період кваліфікації: 24.11.2025 10:00 - 25.11.2025 16:43
Період завантаження договору: 01.12.2025 00:00 - 11.12.2025 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴262 512.00 Лот 1 – Захват
  • Лот №2 ₴107 179.00 Лот 2 – Платформа електровізок