-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Тараканівського закладу дошкільної освіти Тараканіської сільської ради в с. Тараканів, вул. Свободи, 13
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-015593-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dc10cbc787bb4528961ed63b57354a37
Внутрішній номер закупівлі:
27118283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-015593-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Падик Оксана Володимирівна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 17:03 - 18.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 17:03 - 21.11.2025 00:00
Аукціон:
з 21.11.2025 14:58
Період кваліфікації:
21.11.2025 00:00 - 26.11.2025 15:29
Період завантаження договору:
02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Поточний ремонт приміщення Тараканівського закладу дошкільної освіти Тараканіської сільської ради в с. Тараканів, вул. Свободи, 13