-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів (ДК 021:2015: 39160000-1 - Шкільні меблі)
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-014803-a
Завершена
317 006.25
UAH з ПДВ
Номер:
73de7d9ed5684b82bb30e2e88e9fcca0
Внутрішній номер закупівлі:
27117510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-014803-a
Замовник:
Гореницький ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26312524
-
Адреса:
08114, Україна, Київська область, Гореничі, с.Гореничі, вул.Соборна, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рудик Юлія Олександрівна +380983779258 uliarr@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
317 006.25 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 16:33 - 18.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 16:33 - 21.11.2025 00:00
Аукціон:
з 21.11.2025 13:04
Період кваліфікації:
21.11.2025 00:00 - 24.11.2025 18:09
Період завантаження договору:
30.11.2025 00:00 - 10.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴317 006.25 Засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів (ДК 021:2015: 39160000-1 - Шкільні меблі)