-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціалізовані пристрої ІР-кодування і ІР- декодування аудіосигналів
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-011954-a
Завершена
50 550.00
UAH з ПДВ
Номер:
49734d9ce9ba4784a105ddc727bddeb2
Внутрішній номер закупівлі:
27114698
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-011954-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 550.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 15:10 - 20.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 15:10 - 23.11.2025 15:00
Аукціон:
з 24.11.2025 15:41
Період кваліфікації:
23.11.2025 15:00 - 27.11.2025 16:31
Період завантаження договору:
03.12.2025 00:00 - 13.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 550.00 Спеціалізовані пристрої ІР-кодування і ІР- декодування аудіосигналів