-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажний електричний трицикл FORTE JB-1500
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-009535-a
Торги не відбулися
92 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
880621eb904a420fbed94ea64324d64f
Внутрішній номер закупівлі:
27112318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-009535-a
Замовник:
КП Парки та сквери м.Луцька
×
-
Код ЄДРПОУ:
37887516
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Рівненська, 119
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кацевич Сергій Іванович +380332250292 serg.7lawyer@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34420000-7 Моторолери та моторизовані велосипедиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 14:06 - 18.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 14:06 - 21.11.2025 14:09
Аукціон:
з 24.11.2025 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 500.00 Вантажний електричний трицикл FORTE JB-1500