-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2018-11-26-000755-a
Торги не відбулися
362 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 813.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 813.00 UAH
Номер:
b76f40accebe4c72a503c33d2646dc3f
Внутрішній номер закупівлі:
2710201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-26-000755-a
Замовник:
Іванівська селищна рада Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378379
-
Адреса:
67200, Україна, Одеська область, Іванівка, Центральна, 93а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хобта Віктор Іванович +380485431448 ivanivskaps@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
362 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 813.00 UAH
Період уточнення:
26.11.2018 16:31 - 02.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2018 16:31 - 12.12.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (електрична енергія)
Кількість
125000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019