-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект стелажів
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-016021-a
Завершена
465 919.00
UAH з ПДВ
Номер:
d81f4afc06ae43eda8fc0c4c2989b86e
Внутрішній номер закупівлі:
27101344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-016021-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588688
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волонтерів, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Мучичка +380993395292 zakupkaarz@zk.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
465 919.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 17:43 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 17:43 - 20.11.2025 00:00
Аукціон:
з 20.11.2025 13:51
Період кваліфікації:
20.11.2025 00:00 - 25.11.2025 14:06
Період завантаження договору:
01.12.2025 00:00 - 11.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴465 919.00 Комплект стелажів