-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації перевезень персоналу по службовим маршрутам для Логістичних терміналів Київ Правий, м.Київ та Київ Лівий, с. Дударків АТ «Укрпошта»
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-015766-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
31 270 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
950952952d8843f1bb482f36ee3cba38
Внутрішній номер закупівлі:
27101085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-015766-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анисимова Олена Василівна 380674564592 anysymova-ov@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
31 270 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 17:18 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 17:18 - 20.11.2025 23:00
Аукціон:
21.11.2025 15:52 - 21.11.2025 16:21
Період кваліфікації:
21.11.2025 16:21 - 28.11.2025 12:57
Період завантаження договору:
04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 270 440.00 Послуги з організації перевезень персоналу по службовим маршрутам для Логістичних терміналів Київ Правий, м.Київ та Київ Лівий, с. Дударків АТ «Укрпошта»