-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обігрівачі керамічні
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-012606-a
Категорія замовника - органи соціального страхування
Завершена
710 833.00
UAH з ПДВ
Номер:
e82503775e3947a498c29baf94214090
Внутрішній номер закупівлі:
27097926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-012606-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910427
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радкевич Тетяна Борисівна +380563754535 RTB131@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
710 833.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 15:36 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 15:36 - 20.11.2025 00:00
Аукціон:
20.11.2025 12:13 - 20.11.2025 12:48
Період кваліфікації:
20.11.2025 12:48 - 24.11.2025 11:08
Період завантаження договору:
30.11.2025 00:00 - 10.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴710 833.00 Обігрівачі керамічні