• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Завершена

415 177.51 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 075.89 UAH
Номер: 507f7e772de741328c83bcbe98557c77
Внутрішній номер закупівлі: 2708579
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-12-001459-a   
Замовник: Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського
Контактна особа: Мазур Сергій Сергійович +380434121270 bar_bpu01@ukr.net http://bar-bgpk.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 415 177.51 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 075.89 UAH
Період уточнення: 12.11.2018 14:50 - 17.11.2018 14:54
Період прийому пропозицій: 12.11.2018 14:50 - 27.11.2018 14:54
Аукціон: 28.11.2018 12:55 - 28.11.2018 13:16
Період кваліфікації: 28.11.2018 13:16 - 28.11.2018 15:10
Період завантаження договору: 28.11.2018 13:16 - 18.12.2018 13:16

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 27665 метри кубічні
Період постачання 01.12.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан М. Грушевського, 1, вул. Святого Миколая, 11, вул. Арсенальна 68-Б. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 28.11.2018 13:16 - 09.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 343 746.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
343 746.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2018 15:10
Документи 30
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Початкова пропозиція 355 218.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
355 218.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 43
Скарги 0

Контракти

Номер: d8c772a3739c487ab2778910be43db77
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-12-001459-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 1141017VQRCB128
Сума договору: 343 746.48 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 11.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s