• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі (виготовлення та постачання офісних меблів в рамках реалізації проєкту “Освітньо-мистецькі горизонти без кордонів” (EdAH), що реалізується в рамках програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027.

Торги не відбулися

295 131.00 UAH без ПДВ
Номер: 3614b1ab6ef249fba0a94f6e0875b379
Внутрішній номер закупівлі: 27084802
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-11-017623-a   
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Контактна особа: Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 295 131.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.11.2025 20:28 - 21.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2025 20:28 - 24.11.2025 13:00
Аукціон: з 25.11.2025 12:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴295 131.00 ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі (виготовлення та постачання офісних меблів в рамках реалізації проєкту “Освітньо-мистецькі горизонти без кордонів” (EdAH), що реалізується в рамках програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027.