-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електронні комунікаційні послуги провайдерів: доступ до мережі Інтернет
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-016155-a
Завершена
6 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
96787d24691b4429a6ef827624bb4d95
Внутрішній номер закупівлі:
27083354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-016155-a
Замовник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петриків Мар'яна 380938265625 m.petrykiv@lvivenergozbut.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 17:01 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 17:01 - 19.11.2025 00:00
Аукціон:
19.11.2025 12:40 - 19.11.2025 13:03
Період кваліфікації:
19.11.2025 13:03 - 02.12.2025 16:45
Період завантаження договору:
08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 500.00 Електронні комунікаційні послуги провайдерів: доступ до мережі Інтернет