-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного (аварійного) ремонту душових та роздягальних приміщень закритої автостоянки на 40 автомобілів (літера Б) ДО «Автобаза ДУС» по вул. Вознесенський Яр, 12-28, м. Київ)
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-002952-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
44491c87c79148f7965f61b3ca8fda74
Внутрішній номер закупівлі:
27070220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-002952-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, місто Київ, вул.Вознесенський Яр, будинок 12-28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шапошнікова Наталія Вікторівна +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 10:19 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 10:19 - 19.11.2025 10:00
Аукціон:
з 20.11.2025 14:34
Період кваліфікації:
19.11.2025 10:00 - 01.12.2025 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного (аварійного) ремонту душових та роздягальних приміщень закритої автостоянки на 40 автомобілів (літера Б) ДО «Автобаза ДУС» по вул. Вознесенський Яр, 12-28, м. Київ)