• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Папір для друку

Завершена

70 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 18ff24c51692488899b62ccda149ad56
Внутрішній номер закупівлі: 27068635
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-11-001392-a   
Замовник: ПІВДЕННА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Черноморець Наталя Вікторівна +380672437105 mk.gev@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.11.2025 09:28 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2025 09:28 - 19.11.2025 00:00
Аукціон: з 19.11.2025 12:52
Період кваліфікації: 19.11.2025 00:00 - 25.11.2025 10:46
Період завантаження договору: 01.12.2025 00:00 - 11.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 000.00 Папір для друку