-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сканер ультразвуковий діагностичний, НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації (НК 031:2024 - Z110401 УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ)
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-015733-a
Завершена
4 087 641.00
UAH з ПДВ
Номер:
289769f78a8845f4be649d0ac3f57960
Внутрішній номер закупівлі:
27066380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-015733-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03078209
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пекарська 69Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малюта Максим 380322755273 diagnostic.lokdc.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 087 641.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2025 19:11 - 15.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2025 19:11 - 18.11.2025 01:00
Аукціон:
з 19.11.2025 11:36
Період кваліфікації:
18.11.2025 01:00 - 20.11.2025 21:55
Період завантаження договору:
26.11.2025 00:00 - 06.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 087 641.00 Сканер ультразвуковий діагностичний, НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації (НК 031:2024 - Z110401 УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ)