-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 16340000-0 «Збиральні та обмолочувальні машини» Комбайн гарбузовий 1500 мм MOROZ для потреб Полтавської філії УІЕСР
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-015239-a
Завершена
103 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a33df6b7ad924f41bbcc85aed9c1660f
Внутрішній номер закупівлі:
27065883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-015239-a
Замовник:
Український інститут експертизи сортів рослин
×
-
Код ЄДРПОУ:
00488332
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Горіхуватський шлях, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Мандебула +380665561679 poltav.dc@gmail.com https://sops.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16340000-0 Збиральні та обмолочувальні машиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-16-015354-a
Очікувана вартість:
103 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комбайн гарбузовий 1500 мм MOROZ
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мороз Єгор Романович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3741401656
-
Контактна особа:
+380501363655
-
Адреса:
37545, Україна, Полтавська область, місто Кропивницький, Лубенський р-н село Нижній Булатець вул. Свято-Покровська будинок 31
Ціна пропозиції
103 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2025 17:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7a18070b40e642558e955571ca52ad86
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-10-015239-a-b1
Постачальник:
Мороз Єгор Романович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3741401656
-
Адреса:
37545, Україна, Полтавська область, місто Кропивницький, Лубенський р-н село Нижній Булатець вул. Свято-Покровська будинок 31
Номер договору:
2
Сума договору:
103 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
10.11.2025 14:41
Статус:
Виконаний