-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Круг металевий за кодом ДК 021:2015 «44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі»
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-012459-a
Завершена
600.00
UAH без ПДВ
Номер:
96b8783ac7a04d49b8372d7d852dfc14
Внутрішній номер закупівлі:
27063141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-012459-a
Замовник:
Військова частина Т0330
×
-
Код ЄДРПОУ:
38426944
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-08-014571-a
Очікувана вартість:
600.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура діаметром 12мм
Кількість
15 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
41600, Україна, Сумська область, м. Конотоп, на адресу за домовленістю із замовником
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Милославський Ян Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3662306713
-
Адреса:
41615, Україна, Сумська область, Конотопський р-н місто Конотоп вул.Лазаревського будинок 8 квартира 43
Ціна пропозиції
600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2025 15:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
45681ed70e654bb38d867cb1022d0f18
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-10-012459-a-c1
Постачальник:
Милославський Ян Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3662306713
-
Адреса:
41615, Україна, Сумська область, Конотопський р-н місто Конотоп вул.Лазаревського будинок 8 квартира 43
Номер договору:
1566
Сума договору:
600.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Арматура діаметром 12мм: 40.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
08.11.2025 09:00
Статус:
Виконаний