-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH)
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-011041-a
Завершена
114 975.00
UAH з ПДВ
Номер:
5b0ec9dfc66e49009f6fc13790e3131f
Внутрішній номер закупівлі:
27061746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-011041-a
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марія Бойко +380753201173 mashaboyko88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-22-007765-a
Очікувана вартість:
114 975.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH
Кількість
30 штука
Період постачання
10.11.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛІТЕХНОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36476580
-
Контактна особа:
+380677548370
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ МОСКАЛЕНКА СЕРГІЯ будинок 16-Г/19
Ціна пропозиції
114 975.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2025 15:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bb5da56cc2bb4c0696d9c405eadb6c95
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-10-011041-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛІТЕХНОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36476580
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ МОСКАЛЕНКА СЕРГІЯ будинок 16-Г/19
Номер договору:
612
Сума договору:
114 975.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
95 812.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
10.11.2025 15:14
Статус:
Виконаний