• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Перевезення зерна сої (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)

Завершена

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9ea7a7415f1f436081ac61ff35e8ced3
Внутрішній номер закупівлі: 27058922
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-10-008217-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Микола Миколайович Калембет +380660787260 hadiach-agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-09-18-008245-а
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перевезення зерна сої
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 120 тонна
Період постачання до 20.11.2025
Місце постачання Україна, Полтавська область, Миргородського р-ну, с.Сари, с.Саранчова Долина На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІОЛА-Д"
Ціна пропозиції 30 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2025 13:57
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ac8e6207ca634290981f199de7468a41
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-10-008217-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІОЛА-Д"
Номер договору: 14
Сума договору: 19 175.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 15 979.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 10.11.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір №14 від 10.11.2025.pdf
pdf
обгрунтування (перевезення).pdf
pdf
дод. уг. від 19.12.2025.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s