• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електронні комунікаційні послуги провайдерів: доступ до мережі Інтернет

Торги не відбулися

11 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9948be20dc8e46b0b79fd104e006ec22
Внутрішній номер закупівлі: 27056902
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-10-006205-a   
Замовник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
Контактна особа: Петриків Мар'яна 380938265625 m.petrykiv@lvivenergozbut.com
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 11 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.11.2025 12:32 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.11.2025 12:32 - 19.11.2025 00:00
Аукціон: з 19.11.2025 11:52
Період кваліфікації: 19.11.2025 00:00 - 02.12.2025 17:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 000.00 Електронні комунікаційні послуги провайдерів: доступ до мережі Інтернет