-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Натуральний каучук
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-005532-a
Завершена
47 565.00
UAH з ПДВ
Номер:
60b19da3a12c43629ec4deb2768b2741
Внутрішній номер закупівлі:
27056236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-005532-a
Замовник:
Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00151644
-
Адреса:
02157, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Празька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Колот +380672590443, +380666554004 anna_ka@ukr.net http://elastik.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03116100-8 Натуральний каучукАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-28-005167-a
Очікувана вартість:
47 565.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Натуральний каучук RSS-1 або еквівалент
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 11.11.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІМСПЕКТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20609602
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н місто Біла Церква вул.Узинська будинок 5-В
Ціна пропозиції
47 565.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2025 12:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
da45f6bb9b64494aa97c3d8eb7578532
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-10-005532-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІМСПЕКТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20609602
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н місто Біла Церква вул.Узинська будинок 5-В
Номер договору:
11/2025
Сума договору:
47 565.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
39 637.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
10.11.2025 12:00
Статус:
Виконаний