-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій горищного приміщення Шполянського ліцею №3 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області за адресою: вул. Соборна, 44 м. Шпола Звенигородського району Черкаської області
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-003381-a
Закупівля здійснюється з дотриманням умов Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX, та Плану України, особливостей. Співфінансується Європейським Союзом Ukraine Facility. Крок Плану України: - 7.12. Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти. Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Торги відмінено
491 161.20
UAH з ПДВ
Номер:
7f3501474bbe4455bf4215c86016bfcc
Внутрішній номер закупівлі:
27054082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-003381-a
Замовник:
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061576
-
Адреса:
20603, Україна, Черкаська область, м. Шпола, вул. Лозуватська, буд. 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Прищепа +380474120128 uonataliya2023@ukr.net http://shpola-otg.gov.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
491 161.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2025 10:56 - 28.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2025 10:56 - 01.12.2025 12:00
Аукціон:
з 02.12.2025 13:38
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8ba17ee520594d5dadd4b22d79eb5819
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
27.11.2025 13:58 - 08.12.2025 00:00
Дата опублікування:
27.11.2025 13:58
Дата виконання:
08.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴491 161.20 Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій горищного приміщення Шполянського ліцею №3 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області за адресою: вул. Соборна, 44 м. Шпола Звенигородського району Черкаської області