• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Полотно неткане

Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Завершена

250 521.60 UAH з ПДВ
Номер: ffd0c2f1df5847e48f04f50effc90eba
Внутрішній номер закупівлі: 27052181
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-10-001460-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Ганевич Світлана Василівна 380442385791 S.Ganevich@metro.kyiv.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 19270000-9 Неткані матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 250 521.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.11.2025 09:55 - 15.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.11.2025 09:55 - 18.11.2025 14:00
Аукціон: 19.11.2025 14:59 - 19.11.2025 15:22
Період кваліфікації: 19.11.2025 15:22 - 25.11.2025 09:35
Період завантаження договору: 01.12.2025 00:00 - 11.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴250 521.60 Полотно неткане