-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Намет пневмокаркасний
Тендер Prozorro UA-2025-11-08-000633-a
Торги не відбулися
963 384.00
UAH з ПДВ
Номер:
e121809da2734397ad0ce3e19526ee5e
Внутрішній номер закупівлі:
27049664
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-08-000633-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37978278
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Авангардна,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрусів Зоряна Василівна +380956876228 arzsp.proz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
963 384.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2025 17:51 - 13.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2025 17:51 - 16.11.2025 00:00
Аукціон:
17.11.2025 14:14 - 17.11.2025 14:37
Період кваліфікації:
17.11.2025 14:37 - 10.12.2025 11:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴963 384.00 Намет пневмокаркасний