• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Засіб індивідуального обігріву, тип 1

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) Код ДК що найбільше відповідає номенклатурній назві предмета закупівлі 35820000-8

Завершена

149 991.06 UAH з ПДВ
Номер: 8e3dab9686614d439fb897277d19d320
Внутрішній номер закупівлі: 27049493
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-08-000464-a   
Замовник: Військова частина 2161
Контактна особа: Ющенко Юлія Станіславівна 0506533920 yyushchenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 149 991.06 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.11.2025 14:35 - 14.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.11.2025 14:35 - 17.11.2025 00:00
Аукціон: 17.11.2025 13:55 - 17.11.2025 14:18
Період кваліфікації: 17.11.2025 14:18 - 19.11.2025 10:19
Період завантаження договору: 25.11.2025 00:00 - 05.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴149 991.06 лот 1