-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Намети код ДК 021:2015:39520000-3 Готові текстильні вироби
Тендер Prozorro UA-2025-11-07-013987-a
Торги не відбулися
1 086 640.00
UAH з ПДВ
Номер:
b5f4f7d2759347419957f021b035b600
Внутрішній номер закупівлі:
27047793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-07-013987-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212105
-
Адреса:
25003, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Героїв-рятувальників, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Марченко +380522557516 a.a.marchenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 086 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2025 17:13 - 20.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2025 17:13 - 23.11.2025 00:00
Аукціон:
24.11.2025 12:08 - 24.11.2025 12:31
Період кваліфікації:
з 24.11.2025 12:31
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
82e0547b99b54e69a5a71548befaa7e3
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Згідно довідки про зміни до кошторису на 2025 рік від 15.12.2025 № 101 головним розпорядником бюджетних коштів Замовнику скорочено обсяг видатків для здійснення закупівлі Товару.
Період оскарження:
25.12.2025 14:38 - 05.01.2026 00:00
Дата опублікування:
25.12.2025 14:38
Дата виконання:
05.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 086 640.00 Намети