-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Наконечник мідно-луджений Промфактор CL/CRG-240-16
Тендер Prozorro UA-2025-11-07-010444-a
Завершена
13 041.60
UAH з ПДВ
Номер:
7a7042f96ce24f6b898b326eb0f51f8a
Внутрішній номер закупівлі:
27044243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-07-010444-a
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловцева Ірина Валеріївна +380385445628 zak@teplovik.org
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
13 041.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Наконечник мідно-луджений Промфактор CL/CRG-240-16
Кількість
40 штука
Період постачання
до 08.11.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Скорк"
×
-
Код ЄДРПОУ:
333991744
-
Контактна особа:
Савенчук Андрій Володимирович 0385441062
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.Привокзальна 7
Ціна пропозиції
13 041.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2025 14:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
68578a46aeb5497fb7ad975acddb401a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-07-010444-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Скорк"
×
-
Код ЄДРПОУ:
333991744
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.Привокзальна 7
Номер договору:
СК-05-007
Сума договору:
13 041.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
10 868.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
06.11.2025 00:00
Статус:
Підписаний