-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Засоби радіоелектронного захисту ДК 021:2015 35730000-0 «Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту»
Тендер Prozorro UA-2025-11-07-006362-a
Завершена
13 885 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5ca62f6713ee420c981c627671fcded4
Внутрішній номер закупівлі:
27040192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-07-006362-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Балєва +380577393276 i.balieva@dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 885 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.11.2025 12:05 - 12.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2025 12:05 - 15.11.2025 09:00
Аукціон:
17.11.2025 11:41 - 17.11.2025 12:16
Період кваліфікації:
17.11.2025 12:16 - 20.11.2025 13:13
Період завантаження договору:
26.11.2025 00:00 - 06.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 885 000.00 Засоби радіоелектронного захисту ДК 021:2015 35730000-0 «Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту»