-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту під’їздів із заміни дверей у житловому будинку за адресою: вул. Максима Дія, буд. 8, під’їзди 6, 7, 8, 9, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-014014-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9652464a0e04733836924e6f70aa415
Внутрішній номер закупівлі:
27030517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-014014-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 16:07 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 16:07 - 14.11.2025 01:00
Аукціон:
з 17.11.2025 15:18
Період кваліфікації:
14.11.2025 01:00 - 17.11.2025 11:03
Період завантаження договору:
23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Послуги з поточного ремонту під’їздів із заміни дверей у житловому будинку за адресою: вул. Максима Дія, буд. 8, під’їзди 6, 7, 8, 9, м. Дніпро