-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Дельфін»
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-010820-a
Завершена
61 740.00
UAH з ПДВ
Номер:
667e129c317d48fe9703867d692e5790
Внутрішній номер закупівлі:
27027368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-010820-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
61 740.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 14:49 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 14:49 - 14.11.2025 00:00
Аукціон:
з 14.11.2025 15:00
Період кваліфікації:
14.11.2025 00:00 - 18.11.2025 14:13
Період завантаження договору:
24.11.2025 00:00 - 04.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴61 740.00 Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Дельфін»