-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-009914-a
Завершена
434 841.30
UAH з ПДВ
Номер:
796c959cc1f04e4ca7eb559c2c16cd76
Внутрішній номер закупівлі:
27026446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-009914-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41826166
-
Адреса:
52514, Україна, Дніпропетровська область, с. Зайцеве, вул. Центральна, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Барсукова +380957161997 barsukova913@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги за ідентифікатором закупівлі: UA-2025-10-14-005374-a. через неподання жодної тендерної пропозиції
Очікувана вартість:
434 841.30 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
25500 метр кубічний
Період постачання
01.11.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
+380442222446
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
434 841.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.11.2025 14:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
928efc2bf2ed415482d05c19e739b244
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-06-009914-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
03-11312/25-БО-Т
Сума договору:
434 841.30 UAH з ПДВ
Сума договору:
362 367.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
30.10.2025 14:11
Статус:
Виконаний