-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-009205-a
Торги не відбулися
66 163.33
UAH з ПДВ
Номер:
c69f69f9ab86419eb73f3082a931494c
Внутрішній номер закупівлі:
27025731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-009205-a
Замовник:
Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485417
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крупеня Людмила Анатоліївна 380442070992 culture_solor@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 163.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 14:01 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 14:01 - 14.11.2025 10:00
Аукціон:
з 17.11.2025 15:23
Період кваліфікації:
14.11.2025 10:00 - 18.11.2025 13:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴66 163.33 44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)