-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-007323-a
Завершена
315 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
428d8d18a817428f9f8c755ef1a65095
Внутрішній номер закупівлі:
27023854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-007323-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрельцова Людмила Іванівна 380953336866 streltsova.l.i@uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
315 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 12:38 - 14.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 12:38 - 17.11.2025 15:00
Аукціон:
18.11.2025 11:09 - 18.11.2025 11:44
Період кваліфікації:
18.11.2025 11:44 - 25.11.2025 12:02
Період завантаження договору:
01.12.2025 00:00 - 11.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴315 000.00 Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря