-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2025 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-005152-a
Завершена
1 172 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fce9b1d7c72b4b7388d6c46c7c4fe51d
Внутрішній номер закупівлі:
27021690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-005152-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Адреса:
08324, Україна, Київська область, Бориспільський район, територіальна громада Гірська, «Украерорух» масив, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іван Шекун +380443515133 shekun_iv@uksatse.aero http://www.uksatse.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 172 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 11:29 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 11:29 - 14.11.2025 00:00
Аукціон:
14.11.2025 11:02 - 14.11.2025 11:25
Період кваліфікації:
14.11.2025 11:25 - 18.11.2025 14:50
Період завантаження договору:
24.11.2025 00:00 - 04.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 172 000.00 ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2025 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності)