-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-001844-a
Завершена
157 018.00
UAH без ПДВ
Номер:
d18c66d62efa4bc1b6948604f1bd1b7c
Внутрішній номер закупівлі:
27018399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-001844-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-24-005363-a
Очікувана вартість:
157 018.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КНП "Центральна міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20763591
-
Контактна особа:
Безкровний Віктор Іванович 0234850056
-
Адреса:
83200, Україна, Львівська область, м.Борислав, вул. Куліша 41А
Ціна пропозиції
157 018.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.11.2025 09:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
20a8d40b2abc469cba2541481ddfad80
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-06-001844-a-b1
Постачальник:
КНП "Центральна міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20763591
-
Адреса:
83200, Україна, Львівська область, м.Борислав, вул. Куліша 41А
Номер договору:
56
Сума договору:
157 018.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
05.11.2025 00:00
Статус:
Виконаний