• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

09120000-6 Газове паливо (природний газ)

Завершена

613 893.60 UAH з ПДВ
Номер: 242f2c72fc3e4e948973ef82523e13eb
Внутрішній номер закупівлі: 27017409
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-06-000848-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Контактна особа: Олена Довженко +380673594885 buhgalteriatpal@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: закупівля здійснюється відповідно до пп. 6 пункту 13 Особливостей, затверджених Постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 року. Згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. 22.10.2025 року було оголошено закупівлю за процедурою відкриті торги (з особливостями). Ідентифікатор UA-2025-10-22-006583-a.
Очікувана вартість: 613 893.60 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 36 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 53500, Україна, Дніпропетровська область, смт Томаківка, вул. Шосейна 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 613 893.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.11.2025 16:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a5a81d7fff3049bfb1cd465224e0aeb6
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-06-000848-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 03-11028/25-БО-Т
Сума договору: 613 893.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 511 578.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 04.11.2025 08:40
Статус:
Підписаний
pdf
договір 2025.pdf