-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту банківських сейфів, дверей, сховищ, іншого банківського обладнання (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2025-09-15-3062827) (Звіт про укладення договору)
Тендер Prozorro UA-2025-11-05-016732-a
Завершена
591 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f03e6fa99d9945d784d493f107710a8f
Внутрішній номер закупівлі:
27016348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-05-016732-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваленко Галина Михайлівна 380971216748 GALINA.EFIMENKO@PRIVATBANK.UA https://privatbank.ua/ru
Класифікатор ДК 021:2015:
50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
591 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання: сейфів, сховищ, дверей сейфів (сховища); послуги з виготовлення дублікатів сертифікатів та паспортів до сейфів сховищ або дверей сховища
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП БАРАНОВ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2225005914
-
Контактна особа:
Баранов Сергій Леонідович 380676303530 baranovsl1960@gmail.com
-
Адреса:
49128, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, масив ПОКРОВСЬКИЙ, вул. 2 БУДІВНИЧИЙ, буд. 4Д, кв. 47
Ціна пропозиції
591 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.11.2025 22:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0474b52fd61f406d875f7b91e927c039
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-05-016732-a-a1
Постачальник:
ФОП БАРАНОВ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2225005914
-
Адреса:
49128, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, масив ПОКРОВСЬКИЙ, вул. 2 БУДІВНИЧИЙ, буд. 4Д, кв. 47
Номер договору:
П-01109225
Сума договору:
591 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання: сейфів, сховищ, дверей сейфів (сховища); послуги з виготовлення дублікатів сертифікатів та паспортів до сейфів сховищ або дверей сховища: 591 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2025 00:00 - 03.11.2026 00:00
Дата підписання:
04.11.2025 00:00
Статус:
Підписаний