• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради

Завершена

542 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 52c5d3f388b14c4dbbf317f6eb26c722
Внутрішній номер закупівлі: 27011152
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-05-011528-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Наталія Іванюшенко +380676335266 natalya0301@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-dniprovska-municipalna-energoservisna-kompaniya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 542 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.11.2025 15:09 - 14.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.11.2025 15:09 - 17.11.2025 23:59
Аукціон: 18.11.2025 13:31 - 18.11.2025 13:54
Період кваліфікації: 18.11.2025 13:54 - 25.11.2025 10:07
Період завантаження договору: 01.12.2025 00:00 - 11.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴542 200.00 Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради