• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ за кодом ЄЗС ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо

Завершена

480 542.27 UAH з ПДВ
Номер: 8ecacede6d344d3d9bf3671f34828ec4
Внутрішній номер закупівлі: 27001854
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-05-002207-a   
Замовник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Контактна особа: Інна Котенко +380482349067 inna.kotenko@ukr.net http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-21-016168-a
Очікувана вартість: 480 542.27 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 28.18 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 480 542.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.11.2025 10:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fe2e69b6bb7e4b92b29ae2328450866d
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-05-002207-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 14-11353/25-БО-Т
Сума договору: 480 542.27 UAH з ПДВ
Сума договору: 400 451.89 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Природний газ : 17 052.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.10.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00
Дата підписання: 31.10.2025 12:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Газ.pdf
p7s
sign.p7s