-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт туалету для хлопців І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївський академічний ліцей» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-015002-a
Завершена
562 830.00
UAH з ПДВ
Номер:
2b182914e7994b779e8a5bec05f880b3
Внутрішній номер закупівлі:
26997539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-015002-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАТВІЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, село Матвіївка, вулиця Центральна, будинок 71-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Анатоліївна Гаценко +380956003153 matv-dzo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
562 830.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2025 16:47 - 09.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2025 16:47 - 12.11.2025 00:00
Аукціон:
з 12.11.2025 13:45
Період кваліфікації:
12.11.2025 00:00 - 18.11.2025 18:30
Період завантаження договору:
24.11.2025 00:00 - 04.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴562 830.00 Поточний ремонт туалету для хлопців І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївський академічний ліцей» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)