-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроприводи типу «В» для керування трубопровідною арматурою
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-007961-a
Завершена
187 992.00
UAH з ПДВ
Номер:
2611b41e0cec4e3291e7cd8028a93b15
Внутрішній номер закупівлі:
26990523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-007961-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-10-000286-a
Очікувана вартість:
187 992.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електроприводи типу «В» для керування трубопровідною арматурою
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ «СОЮЗЕНЕРГОМАШ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43391055
-
Контактна особа:
Дробот Дмитро Павлович 0687487418
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
187 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2025 13:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dac801748ca3454488d7384f38f588d8
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-04-007961-a-a1
Постачальник:
ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ «СОЮЗЕНЕРГОМАШ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43391055
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
411 ВМТП
Сума договору:
187 992.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
156 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
04.11.2025 00:00
Статус:
Підписаний