-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного (аварійного) ремонту електричних щитів виробничого корпусу (літера Б) ДО «Автобаза ДУС» по вул. Куренівська, 16Д, м. Київ.)
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-004814-a
Торги не відбулися
389 400.97
UAH з ПДВ
Номер:
05e1c251cc1b4f19bd3761a864cb537a
Внутрішній номер закупівлі:
26987427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-004814-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
389 400.97 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2025 11:25 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2025 11:25 - 14.11.2025 10:00
Аукціон:
з 17.11.2025 15:28
Період кваліфікації:
14.11.2025 10:00 - 14.11.2025 12:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴389 400.97 Послуги з поточного (аварійного) ремонту електричних щитів виробничого корпусу (літера Б) ДО «Автобаза ДУС» по вул. Куренівська, 16Д, м. Київ.