-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рубана, 13 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-004580-a
Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у ДОДАТКУ 1 до тендерної документації.
Завершена
305 677.00
UAH з ПДВ
Номер:
077aebe0a2d349858b82174848291270
Внутрішній номер закупівлі:
26987195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-004580-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лариса Гавриленко +380612788191 larysa.gavrylenko@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
305 677.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2025 11:19 - 09.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2025 11:19 - 12.11.2025 11:00
Аукціон:
з 13.11.2025 11:47
Період кваліфікації:
12.11.2025 11:00 - 18.11.2025 11:48
Період завантаження договору:
24.11.2025 00:00 - 04.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴305 677.00 Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рубана, 13 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)