-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-11-03-012793-a
Завершена
204 631.20
UAH з ПДВ
Номер:
c315cf3f2cd34e1c87676fe2c1610d53
Внутрішній номер закупівлі:
26979750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-03-012793-a
Замовник:
ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №10 ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25877359
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенськ, пров. Костенка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Оксана 380957858988 skool25877359@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено конкурентні торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі, в тому числі за лотом UA-2025-10-06-012550-a
Очікувана вартість:
204 631.20 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
12 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.11.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенськ, пров. Костенка, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Наталья ГЛУШКО 380442222446
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Ціна пропозиції
204 631.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2025 16:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
48f166ebe4df4ca58e048ec16e8900e7
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-03-012793-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Номер договору:
№13-11232/25-БО-Т
Сума договору:
204 631.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
170 526.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 13 658.33000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
24.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний