• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги із забезпечення проведення загальноміського (протокольного) заходу з нагородження найкращих волонтерських та громадських ініціатив)

Завершена

921 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 00d5fc5c8b214c45bb508317a27f4d9f
Внутрішній номер закупівлі: 26979555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-03-012594-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 921 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.11.2025 16:17 - 08.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.11.2025 16:17 - 11.11.2025 00:00
Аукціон: 11.11.2025 13:08 - 11.11.2025 13:31
Період кваліфікації: 11.11.2025 13:31 - 14.11.2025 11:13
Період завантаження договору: 20.11.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴921 000.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги із забезпечення проведення загальноміського (протокольного) заходу з нагородження найкращих волонтерських та громадських ініціатив)