• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо

Завершена

151 444.14 UAH з ПДВ
Номер: 75abd67819d54c29835c840f5fda672e
Внутрішній номер закупівлі: 26978851
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-03-011861-a   
Замовник: Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Фаїна Козаченко +380505240166 vtopol@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ID: UA-2025-10-22-005083-a
Очікувана вартість: 151 444.14 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 8881 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 37560, Україна, Полтавська область, с.Оріхівка, вул.1 Травня,1А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 151 444.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2025 15:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ae016695e6e143f39db37cae93e85395
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-03-011861-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 15-11036/25-БО-Т
Сума договору: 151 444.12 UAH з ПДВ
Сума договору: 126 203.43 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 31.10.2025 15:47
Статус:
Виконаний
pdf
договір 15 11036 25 БО Т.pdf
docx
обгрунтування.docx
pdf
обгрунтування.pdf
pdf
акт звіряння 15 11036 25 БО Т.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s