-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Максима Дія, буд. 8, під’їзд 17, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2025-11-03-011747-a
Завершена
235 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cdac35b798b54bdfb590b735bd7189f2
Внутрішній номер закупівлі:
26978705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-03-011747-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2025 15:46 - 08.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2025 15:46 - 11.11.2025 01:00
Аукціон:
з 12.11.2025 12:49
Період кваліфікації:
11.11.2025 01:00 - 11.11.2025 14:21
Період завантаження договору:
17.11.2025 00:00 - 27.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴235 000.00 Послуги з поточного ремонту під’їздів із заміни вікон у житловому будинку за адресою: вул. Максима Дія, буд. 8, під’їзд 17, м. Дніпро