-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-11-03-008800-a
Завершена
1 500 628.80
UAH з ПДВ
Номер:
4084767dcaed4246aabd4e067d82ea54
Внутрішній номер закупівлі:
26975779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-03-008800-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-13-014541-a
Очікувана вартість:
1 500 628.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
88 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.03.2026
Місце постачання
10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Фещенка - Чопівського, 10
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Наталя ПОЛІЩУК 0443647654
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 1
Ціна пропозиції
1 500 628.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2025 14:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
72c704eab939445bba64a6d521f41d0a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-03-008800-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 1
Номер договору:
№ 05-11011/25-БО-Т
Сума договору:
1 500 628.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 250 524.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 17 052.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.10.2025 00:00 - 31.03.2026 23:59
Дата підписання:
27.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний